EN SK

E-shop so zábavnou pyrotechnikou

Vitajte na našich stránkach!

Sme firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zábavnej pyrotechniky, realizácií profesionálnych ohňostrojov a špeciálnych pyrotechnických efektov. V našom E-shope Vám ponúkame veľký výber zábavnej pyrotechniky, ktorú sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do viacerých kategórií. Všetky naše výrobky, ktoré ponúkame plne vyhovujú bezpečnostným a legislatívnym predpisom, vzťahujúcich sa k predaju zábavnej pyrotechniky. Taktiež sa zaoberáme predajom obranných prostriedkov pre osobnú ochranu, ktoré nájdete v záložke "ARMY SHOP".

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NAŠA KAMENNÁ PREDAJŇA BUDE OD 22.4. (STREDA) OPAŤ OTVORENÁ. TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU.    

 

kolekcia petard

zlavy
Webstranky, eshopy, CMS a SEO od AWIS group, s.r.o.
[profiler]
Memory usage: real: 13893632, emalloc: 13504320
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5427100
mage::app::init::system_config0.0011127,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0005187,696262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7440
mage::app::init::stores0.01511912,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00931308,744262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00201572,2400
mage::app::init_front_controller0.00431125,2080
mage::app::init::config::section::stores_sk0.001812,1440
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0019159,7360
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003151,2640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171121,416262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003234080
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004254080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002105360
mage::dispatch::routers_match0.5104100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.061711,230,1601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003132,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0075259,2000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020187,640262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.00501804,8321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04671106,3600
OBSERVER: log0.04651103,4240
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004114,2240
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.4482100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0005125,8240
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.00151425,6800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00091121,6880
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00081118,6400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005172,3760
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004117,6080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.001316080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.031313,079,9842,883,584
BLOCK: formkey0.00061110,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0007594080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006594080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0005594080
BLOCK: root0.0006163,6080
BLOCK: head0.0003165,136262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00041420,8240
BLOCK: after_body_start0.0004198,6160
BLOCK: global_notices0.0003156,3040
BLOCK: header0.0003157,1920
BLOCK: top.links0.0003158,160262,144
BLOCK: store_language0.0003160,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0003156,5760
BLOCK: top.container0.0003150,6240
BLOCK: cart_sidebar0.00062129,088262,144
BLOCK: global_messages0.0005171,1040
BLOCK: footer0.0004188,0000
BLOCK: core_profiler0.0003151,216262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003149,6640
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014273,1840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00125227,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00072160,856262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00051200,4640
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018368,8960
BLOCK: checkout_cart_link0.0004157,0400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091102,1440
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005117,8000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051137,768262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003157,1120
BLOCK: right.poll0.00561255,864262,144
BLOCK: tags_popular0.0004158,0320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041139,040262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003170,6400
BLOCK: google_analytics0.0003152,4880
BLOCK: wishlist_link0.0003156,1040
BLOCK ACTION: wishlist_link -> addWishlistLink0.0006119,9360
BLOCK: head_rss0.0006161,800262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003156,9760
BLOCK: cms_page0.0008153,4800
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041114,672262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004156,2080
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.4102100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0006536640
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00853135,1200
frontend/base/default/template/page/3columns.phtml0.364016,411,3046,815,744
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.022211,070,1921,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00321415,3280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004139,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0007514080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004615,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Category0.0015189,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003625197,392262,144
__EAV_LOAD_MODEL__0.1062132,002,4321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Collection0.0011346,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.002116195,5920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002011812,6000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0420131,023,008262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000610816,5520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.036013204,184262,144
frontend/base/default/template/page/html/header.phtml0.036311,495,2081,572,864
frontend/base/default/template/page/switch/flags.phtml0.003618,6640
frontend/base/default/template/checkout/cart/topcart.phtml0.016511,335,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Address_Total_Collector0.00341367,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_SalesRule_Model_Quote_Freeshipping0.0002138,9680
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Sales_Total_Quote_Subtotal0.00041102,2160
CORE::create_object_of::Mage_Weee_Model_Total_Quote_Weee0.0001117,4080
locale/currency0.003115108,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0016268,312262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.0002124080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00563154,2960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0197365,856262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01693265,648262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01413259,320262,144
OBSERVER: tax0.0080384,4880
OBSERVER: inventory0.017710278,832262,144
OBSERVER: giftmessage0.0006326,3680
OBSERVER: bundle_observer0.0009313,0720
frontend/base/default/template/catalog/product/mostSell.phtml0.113311,375,4321,572,864
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00471462,784524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/price.phtml0.0414781,392524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00901041,8240
OBSERVER: catalogrule0.00831040,5280
mage::app::init::config::section::websites0.003211,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01527150,4720
frontend/base/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.0110710,9200
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Mysql4_Popular_Collection0.0006132,4400
frontend/base/default/template/catalog/product/newProduct.phtml0.09111187,008262,144
CACHE_URL0.04251212,008262,144